Zrzavý Jan (Vadín 1890 - 1977 Praha)
Pole na Ile de Sein II, signováno a datováno vlevo dole Jan Zrzavý 1934, tempera/překližka, 53,5 x 101 cm, sklo, rám (Šm)
Reprodukováno: Dílo Jana Zrzavého 1906 - 1940, úvodní text F. X. Šalda, Praha 1941, obr. příloha CXII Vystaveno: Výstava nových obrazů Jana Zrzavého, Alšova síň umělecké besedy, Praha 9. XII. 1934 - 13. I. 1935, č. k. 22
Exposition Internationale d´Art Moderne, Bruxelles 1935, č. k. 1811 Jan Zrzavý. Souborná výstava. Dílo z let 1905 - 1940, Obecní dům, Praha 6. III. - 31. III. 1940, č. k. 126
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.800.000,-
CZK 6.000.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |